ANA SAYFA      ÜYE OL      ÜYE GİRİŞİ      SEPETİM      İLETİŞİM
 
,
        Kategoriler
   
   
           Yeni Ürünler
   
           Tavsiye Edilen Ürünler
   
          Mini Anket
   
  Sizce yeni E-Ticaret sistemimiz nasıl?
   
  Mükemmel
  Güzel
  Harika
  Süper
  Çok Harika
   
       

  »» Anket Sonuçlari

   
        » TESLİMAT KOŞULLARI  

  TESLİMAT ve KARGO

  barrage.com.tr online satış sitemizden verilmiş olan siparişler stokta bulunması halinde siparişi takip eden işgünü kargoya verilecektir.Verilen siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadirende olsa bulunmayan,belirli bir teslim süresi verilen ya da aniden tükenen ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecek ve teslim süresi bildirilecektir.

  Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

  KARGO SORUMLULUĞU:Kargo firmalarından kaynaklanan aksaklıklardan ve ÖZELLİKLE hasarlardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.Almış olduğunuz ürünler teslimat adresinize kargo şirketi tarafından teslim edilir.Siz müşterilerimiz ve firmamızın çıkarları doğrultusunda teslim alınan ürün alıcı tarafından kontrol edilmeli,hasarı sözkonusu ise,kargo personeli eşliğinde tutanak düzenlenmelidir.Aksi halde kargo firmaları hasar sorumluluklarını kabul etmemektedirler.

  Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile Türkiye`nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapılabilmektedir.Müşteri memnuniyetinin temini amaçıyla anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile en uygun nakliye bedelleri için gerekli anlaşmalar yapılmıştır.Bu konuda sözkonusu olabilecek dilek ve şikayetlerinizi info@barrage.com.tr mail adresimize bildiriniz.

  TESLİM SÜRELERİ:Cumartesi günü verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilecektir.

  Kargo Ücreti: Sipariş etmiş olduğunuz ürün/ürünlerin bir kısmının kargo bedelleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.Kargo bedelinin müşteriye ait olduğu satın almalarda ise,ürün bedelinin altında kargo bedeli de yer alır.Bu tarz satın almalarda müşteri,ürün ve kargo bedelini tarafımıza ödemiş olduğu için,ayrıca hiçbir bedel ödemez.Kapıya teslim satışlarda ise ürün ve kargo bedeli,ürünü teslime gelen kargo personeline makbuz karşılığı ödenir.       Bugün : 13.04.2021
   
           Sepetim
  Sepete Git
   
           Üye Girişi
                     Kullanici Adi
                     Parola
     
  Sifremi Unuttum
  Yeni Üyelik
   
          En Çok Satılan Ürünler
   
           En Begenilen Ürünler
   
           Haber Servisi
  Aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazarak haber servisimize katılabilir,
  yeni ürünlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.


  E-Posta 
   
     Döviz Kurlari
    ALIŞ SATIŞ
  USD 8.1681 TL 8.1681 TL
  EURO 9.7149 TL 9.7149 TL
  GBP 11.2039 TL 11.2039 TL
   
          Duyurular & Haberler
   16.01.2010 10:54:45
  Bu bir deneme duyurusu örnek içerik.
   

  Tüm haberler
   
  Copyright (c) 2021 EticaretPort Her hakkı saklıdır. | Powered by EticaretPort
  TESLİMAT KOŞULLARI